V šoli se trudimo, da poleg materialnih dobrin in pričakovanj ustvarjamo tudi praznično vzdušje. Učitelji in učiteljice se trudimo, da nam je prijetno, lepo, čarobno in magično. V sklopu vsega tega smo pripravili razne adventne koledarje s prijetnimi, smešnimi, odštekanimi, drugačnimi in dobrimi nalogami ter deli, ki naše pričakovanje in čakanje na božič popestrijo, naredijo prijetnejše in lepše. Izmenjali smo že lepe misli in želje, prebrali kakšno dodatno pravljico, risali, reševali uganke, pogledali praznično, zimsko risanko, se posladkali … V 1. a smo tudi že prižgali prve lučke in si okrasili svojo smrečico.

Le kaj vse nas še čaka in le kaj vse bomo še počeli? 😊

Pustimo se presenetiti, prepustimo se čarobnosti in dobrim delom. Nekaj utrinkov pa v priloženih fotografijah.

P. S.: Ne pozabite slediti tudi virtualnemu adventnemu koledarju, ki ga je za nas pripravila učiteljica Urška Jaroš in katerega povezavo ste dobili na svoje elektronske naslove (prilagam ga še tukaj: https://calendar.myadvent.net/?id=77ba1b59c35b041b89ccd570269ad923) in še spletna stran kamor lahko svoje opravljene naloge in vtise tudi objavljate: https://padlet.com/urskajaros/s3sbab8zk5k85jn9😊

Doroteja Irgolič