[button link=”https://video.arnes.si/portal/asset.zul?id=F1VNmfTmXQ3GsBGUGSCpAv8G” size=”large” icon=”play” color=”orange” bg_color=”#9c0b9c” border=”#0c5c25″ window=”yes”]VIDEOUTRINEK[/button]

Brez telefonov je bilo super, saj če bi jih imeli, bi jih vedno uporabljali, zdaj pa smo se zabavali in gibali. Najbolj pomembno pa je to, da smo se družili tako na smučišču kot v sobah. Spoznali smo nove prijatelje.

Maša Vidovič

V zimski šoli v naravi nismo imeli mobilnih telefonov. To je pomenilo cel teden brez igric, brez klicanja staršev in podobnih stvari. Bilo je zelo zabavno. Povezali smo se, se gibali in pri tem neizmerno zabavali. Spoznali smo, da je v redu včasih umakniti telefone in početi kaj drugega.

Hana Klaneček

Šola v naravi je bila zabavna, še posebej pa, da nismo imeli telefonov, zato smo se veliko pogovarjali.

Tim Lavrenčič

Na mobilni telefon sem kar pozabila, ker sem se preveč zabavala s prijatelji. Ko sem prišla domov, se ga nisem dotaknila. Bila je prava izkušnja, ker sem tako in tako preveč na telefonu.

Tjaša Fuks

Ker nismo imeli telefonov, smo se več družili in pogovarjali ter gibali. Ko smo doma, telefon ves čas uporabljamo.

Lana Vogrinec

Ker smo bili en teden brez telefona, smo bili odklopljeni od zunanjega sveta. Če pa meniš, da boš pogrešal starše, ker jih ne boš slišal, se motiš.

Lana Hanželj

Brez telefona je bilo super, saj smo se veliko družili.

Emma Krevs

Všeč mi je bilo brez telefona, saj jih tako ali tako preveč uporabljamo.

Nik Mitja Vajngerl

V šoli v naravi brez telefonov je bilo super, ker sem se počutil bolj živo.

Jan Šneberger

Bilo mi je zelo dobro, da nismo imeli telefonov, saj smo se več družili.

Jan Arnečič

Še kar v redu je bilo dobro brez telefona, ker smo se družili.

Tim Malek

Brez mobitelov je bilo super, ker smo bili v naravi in nismo v sobah igrali igric ali gledali youtube.

Rok Kos

Brez telefona je bila šola bolj zanimiva, ker nismo uporabljali nobenih aplikacij in smo imeli zabavo.

Teo Škrofič

Brez telefona je bilo v redu, saj smo se veliko družili in se še pogovarjali ter smučali.

Tilen Ivančič

V šoli v naravi je bilo brez telefonov super, ker smo se več gibali in družili.

Dominik Kosar

Če bi imeli v šoli v naravi telefone, se zagotovo ne bi družili in zabavali. Verjetno bi telefone uporabljali tudi vso noč, kar pomeni, da bi naslednje jutro na smučišču bili zelo utrujeni in nezbrani. Doživeli smo veliko izkušnjo, ki nam je polepšala teden. Namesto da uporabljate telefon, se raje pogovarjajte, plešite in se igrajte družabne igre.

Ana Tetičkovič

Brez telefona je bilo dobro, saj smo vsak dan doživljali veliko novih dogodivščin in tako se nismo spomnili na telefon.

Tjaša Čeh

Šola v naravi je bila zelo v redu, ker nismo imeli telefonov in smo imeli več časa za prijatelje in zabavo.

Monika Čeh

Šola v naravi brez telefonov je bila v redu, saj nisem imela skrbi. Zbudila sem se lažje in počutila bolj živo.

Lana Cmrečnjak Čuš

V šoli v naravi mi je bilo najbolj všeč, da smo bili brez telefona, zato smo se več družili. V sobah smo imeli zabavo. Če bi imeli telefone, ne bi imeli časa, saj bi ves čas gledali nanje. POZOR – če ne boste imeli v  šoli v naravi telefona, se boste zabavali, kot smo se mi.

Žana Letonja

Ko sem bila prvi teden brez telefona, se nisem dolgočasila. Več časa sem lahko preživela s prijatelji. Veliko smo se družili. Spomini so krasni in ne potrebujem slik ali posnetkov, da se jih spomnim. Bilo je bolje, kot da bi imeli telefone.

Katrina Rozman

Brez telefonov je bilo zabavno, vrnili smo se v preteklost, ko še telefonov niso imeli. Najboljši so prijatelji, ki so poskrbeli, da sem se v šoli v naravi zabaval.

Lan Gorenjak

Prispevke zbrala: