Na šolskem tekmovanju v znanju angleščine za osmi razred, ki je bilo vsebinsko vezano na temo slovenskih mitov, legend in pravljic, je, letos prek spleta, tekmovalo petnajst osmošolcev in vsi so se dobro odrezali. Najbolje pa Manja Cafuta, učenka 8. b, ki je za odličen dosežek na šolskem tekmovanju prejela bronasto priznanje in se uvrstila na državno raven.

Tudi na državnem tekmovanju z naslovom »Tales, myths and legends – All those old myths and legends and fairy tales didn’t just appear out of nowhere for no good reason, you know. (H. M. Forester)«, ki je potekalo 19. 4. 2021, je Manja dokazala visoko raven znanja angleščine in poznavanja teme ter dosegla izjemen rezultat – ZLATO PRIZNANJE.

Manja, iskrene čestitke!

Čestitamo tudi ostalim učencem, ki so sodelovali na šolskem tekmovanju.

Mentorica: Mateja Miklošič