Prvega septembra 2021 smo na OŠ Destrnik-Trnovska vas sprejeli in težko pričakovali nove prvošolčke. Na OŠ Destrnik smo spoznali 29 novih učencev, kar dva nova oddelka malih, radovednih nadobudnežev, ki so v svoje prvo šolsko leto dejansko skočili. V PŠ Trnovska vas pa 14 novih obrazov, ki je svoj skok v prvi razred opravilo brez težav in z nasmehom na obrazu.

Z radovednimi očmi, nasmehom na obrazu in velikimi pričakovanji so v razredu poiskali svoje mesto, kjer so našli manjše darilce. Na OŠ Destrnik med drugim tudi knjigo, ki jo je za njih prispevala Občina Destrnik. Na police smo pospravili njihove šolske potrebščine, se posladkali z šolsko malico, odgovorili na nekaj vprašanj, ki so nam jih postavili BK TV novinarji in že je bil čas, da smo se vrnili k staršem, ki so med tem z razredniki urejali formalne zadeve.

Prvo druženje je bilo lepo, ker pa slika o tem pove še več, si spodaj oglejte še nekaj fotografij, ki so nastale na prvi in drugi šolski dan naših prvošolčkov.

Doroteja Irgolič in Martina Pukšič