V ponedeljek, 4. 10. 2021 smo se učenci 1. t udeležili popoldanske ustvarjalne delavnice.

Komaj smo že čakali, da bo napočil čas, da se vrnemo v šolo. Učiteljici sta za naše ustvarjanje pripravili material in pridno smo se lotili dela. Izdelali smo jesensko dekoracijo, za naše domove.

Najprej smo naredili ježka, ki pa ni nič zbodel, če si ga pobožal po bodicah, nato pa še strašilo, ki se je prijazno smejalo. Dela smo imeli čez glavo, zato smo v našem dobrem, delovnem razpoloženju pozabili narediti lepo fotografijo nas in naših izdelkov. Kaj hočemo, ta spomin bo pač ostal v naših srčkih. Naslednje leto, pa se bomo potrudili, da bomo naredili tudi kakšno fotografijo za naše starše.

V tednu otroka smo zares uživali, saj so učitelji poskrbeli, da je bila šola zabavnejša in da smo se lahko več igrali. Želimo si, da bi teden otroka trajal celo šolsko leto.

Učenci 1. t in učiteljici
Nina Holc in Martina Pukšič