Šola je letos sprejela kar 18 prvošolčkov, radovednih, nadobudnih, znanja željnih otrok, ki so, nekateri z večjim navdušenjem in nekateri z nekoliko manj, komaj čakali prvi šolski dan in celotno prvo šolsko leto. V šolskih klopeh je lahko zabavno, nasmejano, resno, vzgojno in delovno, igrivo in učljivo, predvsem pa se z učiteljico Petro trudiva, da je varno in vredno novih, trajnih spominov. V prvem razredu se še trudimo, da učne snovi predelamo na zabaven način, preko igre. In vedoželjni učenci so v prvih dneh komaj čakali prve zapise v zvezke, reševanje nalog v delovnem zvezku, »delo« 😊 In, začelo se je. Zapisi, reševanje nalog, gibanje, ustvarjanje, praznovanje in seveda igranje. Zakaj bi izgubljala besede, fotografije povedo vse 😊

                                                                                                                      Doroteja Dvoršak