Tretješolci uspešno zaključili plavalni tečaj

V tednu od 30. septembra do 4. oktobra so se tretješolci z matične šole in podružnice udeležili plavalnega tečaja, ki je sestavni del športnega programa v 3. razredu. Plavalni tečaj traja 20 ur in omogoča učencem, da izboljšajo svoje plavalne veščine ali se naučijo plavati. Sodelovali so učitelji šole in zunanji izvajalci, ki so s svojim strokovnim znanjem, potrpežljivostjo in vztrajnostjo otroke spodbujali k napredku.

Razredničarki sva z veseljem opazovali, kako se vsak otrok trudi, sprejema izzive in pridobiva samozavest v vodi. Lepo je bilo videti, kako otroci zagnano plavajo in sledijo navodilom. Ves trud se je obrestoval – prav vsi učenci so se naučili plavati! Zraven pridobljenih znanj so uživali v skupnem druženju, čeprav je bil teden intenziven in so bili ob koncu že nekoliko utrujeni.

Čestitke vsem plavalcem za uspešno opravljeno nalogo!