Spoštovani,

pošiljam vam zadnje obvestilo pred začetkom pouka. Prosim, da si ogledate prilogo in preberete spodnje obvestilo o relacijah avtobusov. Prosimo, da podatke natančno preučite, saj se tako ure kot tudi vstopne postaje razlikujejo od lanskih.

PRIHODI AVTOBUSOV

Za prihod avtobusov v šolo veljajo linije, ki si jih ogledate v priponki in bodo veljale celo šolsko leto. Podatke za OŠ Destrnik najdete v prilogi z naslovom Šolski prevozi za OŠ Destrnik, za PŠ Trnovska vas pa tisti, naslovljeni z Šolski prevozi za PŠ Trnovska vas.

ODHOD AVTOBUSOV NA PRVI ŠOLSKI DAN

2. 9. 2024 (ponedeljek 😊)

OŠ Destrnik:

• 11.08 – Odvoz iz OŠ Destrnik: Destrnik - Ločič - Trnovska vas - Biš (samo gasilski dom). Učenci na relaciji Sovjak - Črmlja izstopijo na postaji Biš.
  • 11.45 – Odvoz iz OŠ Destrnik: Zasadi - Gomilci - Dolič - Janežovci - Drstelja - Jiršovci K - Janežovci - Placar - Nova vas.
  • 12.15 – Odvoz iz OŠ Destrnik: Zasadi - Gomilci - Svetinci - Desenci - Levanjci - Zg. Velovlek - Sp. Velovlek.
  • 12.45 – Odvoz iz OŠ Destrnik: Jiršovci - Gomila - Drstelja (št. 15) - Gomila (št. 9) - Vintarovci (št. 13, 24) - Ločki Vrh (št. 1, 16, 48).

Če menite, da se lahko vaš otrok v šolo odpravi peš ali s kolesom, ga pri tem spodbujajte, predvsem v lepem vremenu.

PŠ Trnovska vas:

Pouka bo konec ob 12.00. Prosimo, da razmislite o tem, da bi vaši otroci v šolo in domov šli peš ali s kolesom.

14.05 – avtobus bo s postaje Trnovska vas (PŠ) odpeljal po postajah: Trnovska vas - Biš - Sovjak - Črmlja - Trnovska vas - Ločič.

V tem času (od 12.00 do 14.00) bo poskrbljeno za varstvo učencev.

Urniki prevozov, ki bodo veljali za vse ostale šolske dni, bodo objavljeni v ponedeljek, 2. 9. 2024.

Hvala za vašo potrpežljivost, strpnost in razumevanje.

Ravnateljica Urška Jaroš

Matične uč. OŠ Destrnik

Matične uč. Trnovska vas

Pooblaščena za varstvo osebnih podatkov
OŠ Destrnik-Trnovska vas je Irena Cvetko, zaposlena na OŠ Destrnik-Trnovska vas.